+420 736 515 360 | info@bwork.cz
3D snímaní prostoru

40+

O službě

 

JAK TO FUNGUJE?

Každá realizace je přizpůsobena požadavkům klienta.

Po analýze vašeho výrobního závodu, případně na základě vašeho přesného požadavku, osadíme konkrétní výrobní stroj bwork jednotkou a připojíme ji zabezpečenou cestou k databázovému serveru. Nezáleží přitom na typu stroje a stáří. Nejčastěji osazujeme stroje značek Homag, Robland, Barbaric, SCM, Weinmann.
Celá instalace zabere jen pár dnů. Zajistíme vám uživatelský účet s intuitivní webovou aplikací, která je podporována všemi zařízeními (PC, Apple, tablet, chytré telefony) a zároveň vás v tomto rozhraní proškolíme.

Pokud se rozhodnete pro přihlašování personálu na jednotlivých stanovištích, tak využijeme vaše současné zaměstnanecké karty nebo dodáme nové. Zároveň každý zaměstnanec může získat přístup ke svému účtu online.

Po dokončení díla naše spolupráce nekončí! Spolu s licencí k aplikaci vám i nadále budeme připraveni poskytovat konzultace a technickou podporu s garancí revize do 48 hodin.

KDE SE DÁ VYUŽÍT?

V libovolném výrobním závodu malých a velkých firem zaměřených převážně na zakázkovou, ale i sériovou výrobu. Všude tam, kde odpovědní pracovníci chtějí sledovat energetickou náročnost výroby, vyhnout se chybám a výrobu optimalizovat jak po stránce využití strojů, tak po stránce personálních zdrojů. Jedná se o ideální způsob, jak být o krok napřed před konkurencí.

O službě

O službě

Struktura
zapojení

O službě
© 2021 bwork s. r. o.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK